Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zpívání koled

    neděle 15.12 18:00 - Zvíkovské Podhradí, Kaplička

  • Vánoční koncert v kostele

    neděle 15.12 14:00 - Písek, Kostel Narození Panny Marie

Zobrazit všechny události
 

Jan Sáska se nominoval na další závod juniorské světové série

BEDŘICHOV – Pátým závodem pokračoval v Bedřichově v Jizerských horách Český pohár horských kol. Už v sobotu získali závodníci regionálního týmu Česká spořitelna Specialized Junior pódiová umístění – Jaroslav Vondráček vyhrál závod expertů a Adam Formánek dojel na třetím místě. V neděli pak vybojoval nádherným závěrem čtvrté místo mezi juniory Jan Sáska a tím se nominoval na další ze závodů juniorské světové série. Ve stejném závodě dojel na desátém místě Oskar Marek. Oba závodníci se dostali také na červencové mistrovství Evropy horských kol, které proběhne v Brně. V závodě juniorek vybojovala šesté místo Zuzana Šafářová.

Tereza Sásková podala famózní výkon mezi elitními ženami. V celkovém pořadí dojela na třetím místě a suverénně vyhrála závod kategorie U23. Mezi elitními muži dojel David Zadák na devátém místě v celkovém pořadí, v kategorii U23 byl druhý. Sam Jirouš dojel sedmnáctý a ve své kategorii osmý.

Celý tým se v příštích dnech přesouvá na vysokohorské soustředění do italského Livigna, kde proběhne příprava na další závody světového poháru a na mistrovství republiky.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace