Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Na reprízu nové hry prachatických ochotníků jsou ještě lístky

 Autor: Eva Matysová

    Autor: Eva Matysová

PRACHATICE – Novou divadelní hru Šumavského ochotnického spolku čeká v pátek 26. dubna prachatická repríza. Zatímco premiéra byla beznadějně vyprodaná, na reprízu je volných ještě několik málo desítek lístků. Hra se jmenuje Návrat do Hotelu Blackout, navazuje na předcházející hru Hotel Blackout a napsal ji a režíroval dvorní režisér a autor prachatických ochotníků Jaromír Hruška.

 

Repríza Návratu do Hotelu Blackout se bude konat v prachatickém městském divadle v pátek 26. dubna od devatenácti hodin. „Mojžíš, Izák, Eliáš, Ráchel a Sára se vrací do Hotelu Blackout, aby společně oslavili roční výročí svatby Eliáše s Ráchel. Nad jejich oslavami v hotelu nově ve dne v noci bdí vlekař a údržbář pan Gabriel, který vás vždy spolehlivě dostane nahoru, ale také i rychle zpět na zem. A někdy svou upřímností až na kolena," zní anotace hry.

„Ve hře hrají Miroslav Fuchs, Kamil Štěpán, Miroslav Gros, Kateřina Pechová, Vratislav Škorpil a já a představení není vhodné pro diváky mladší 16 let," řekla vedoucí Šumavského ochotnického spolku Lucie Kuttenbergová. Vstupenky jsou v prodeji v prachatickém infocentru a také na rezervačním webu Kulturních a informačních služeb města Prachatic.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace