Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Nejen Jaromír Jágr může sportovat po čtyřicítce. Znáte i vy takové vytrvalce?

VOLARY – Když o víkendu nastoupili fotbalisté Volar a rezervy Lhenic k utkání 20. kola okresního přeboru Prachaticka, na hřišti se to zkušenými fotbalisty jen hemžilo. Hráčů je v dnešní době málo a kdejaký manšaft z nižších soutěží je rád za každý „kus“. Mnozí ale nejsou ani zdaleka jen do počtu. Obrovskou pochvalu si za své výkony zaslouží zejména dvě opory, po jedné na každé straně, které v zápase předvedly, že nejen legendární hokejista Jaromír Jágr sportuje ve vysokém věku – na domácí straně srdnatě bojoval pětačtyřicetiletý Václav Kubát, za Lhenice B pak ještě o sedm let starší Pavel Pořádek. Spokojenější byl nakonec volarský Kubát, jehož tým zvítězil 4:1. Volarští tak zůstávají na jaře neporaženi a tabulkou se posunuli už na páté místo, Lhenice B jsou třetí.

Tatran Volary – SK Lhenice B 4:1 (2:1). Branky: Svěchota 2, Nechutný, Sedlák – Prenner (pen.). Rozhodčí: Miroslav Harvalík.

Máte i vy ve svém okolí sportovce, které pár křížků na krku neodradí od toho, aby se každý víkend sebrali a šli do boje proti o generaci mladším protihráčům? Dejte nám vědět a podělte se s námi o jejich příběhy!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace