Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Deskohraní s Michalem

    Úterý 18.2 16:00 až 18:00 - Knihovna pro děti a mládež, 1. patro, Tábor

  • Diskuzně vzdělávací večer - Setkání s chiropraktikem

    Úterý 18.2 18:00 - Milevsko, KD

Zobrazit všechny události
 

Nejlepšími hokejisty ze složek záchranného systému jsou policisté. Druzí byli hasiči

Vítězný tým.

Vítězný tým.

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Již tradiční hokejový turnaj složek Integrovaného záchranného systému s dalšími partnery přivedl na ledovou plochu muže zákona. Stejnokroje vyměnili za dresy. Tentokrát v rámci 7. ročníku se jednotlivé zápasy odehrály na zimním stadionu Hokejového centra Pouzar na největším českobudějovickém sídlišti. Pět týmů mezi sebou sehrálo systémem každý s každým, kdy celkové pořadí skončilo vítězstvím policistů Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje. Na druhém místě se umístilo mužstvo Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, na třetím Armáda České republiky, Vojenský útvar Bechyně. Na čtvrtém místě pracovníci Vazební věznice České Budějovice a na posledním místě smíšený tým zaměstnanců Nemocnice České Budějovice a Sanatoria ART.

 

Během turnaje se odehrály zajímavé souboje, které se naštěstí obešly bez újmy na zdraví. Složky Integrovaného záchranného systému a dalších kolegů se meziročně setkávají na různých sportovních utkáních, jak v zimní, tak i letním čase.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace