Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Nominujte své kandidáty na Cenu hejtmanky Jihočeského kraje

JIŽNÍ ČEHY - Již popáté ocení jihočeské hejtmanství významné osobnosti regionu Zlatou šupinou. Ocenění, které v sobě spojuje představu štěstí a symbol typicky jihočeského rybářského řemesla se bude předávat v rámci oslav 99. výročí vzniku samostatného Československa. I vy se můžete zapojit a do konce srpna nominovat ty, kteří si zaslouží "Zlatou šupinu".

Cena hejtmanky Jihočeského kraje je ocenění za mimořádné činy a celoživotní práci udílené lidem, kteří se zasloužili o rozvoj či dobré jméno Jihočeského kraje v nejrůznějších oblastech či vykonali jiný prospěšný čin. Kandidáty na Cenu hejtmanky může nominovat i široká veřejnost. Své tipy můžete zasílat již nyní na adresu cenahejtmanky@kraj-jihocesky.cz. Slavnostní akt je plánovaný na 26. října od 18 hodin v Alšově jihočeské galerii v Hluboké nad Vltavou.

V loňském roce přijali ocenění: Majitel společnosti Brisk Mojmír Čapka, kreslíř a karikaturista Václav Johanus, zlatý paralympik z paralympiády v Rio de Janeiro Arnošt Petráček, předseda představenstva Rybářství Třeboň Jan Hůda a dvě novinářské sportovní legendy Deníku Vladimír Majer a Bohumil Ortman převzali od hejtmana Jiřího Zimoly zlatou šupinu.

 

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • návrh 

  Reagovat

   

  Navrhuji Zimolu. Jeho činy jsou nezapomenutelné:
  - lánská schůzka
  - získání potřetí pozice hejtmana z milosti Babiše
  -minimalizace odměn šéfa jihočeských nemocnic
  - založení tradice novodobých lipenských skromných chalupářů

  Prostě křišťálově čistý sociální demokrat.

  Vloženo 22.8.2017 12:10:24

  • Dobrý, 

   Reagovat

    

   palec nahoru, to se povedlo.

   Vloženo 22.8.2017 12:46:44

  • Super 

   Reagovat

    

   Super!

   Vloženo 22.8.2017 12:48:25

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace