Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Myslivecký ples

    sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

  • Retro disco s Milošem Zemanem

    sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Opilec za volantem stihl nabourat dva vozy a zranit dva lidi

PRACHATICE - Další opilec za volantem zaměstnal záchranku i policisty. V pátek odpoledne vyjížděli prachatičtí policisté ke dvěma nehodám, při nichž byli zraněni dva lidé.

Obě události měl bohužel na svědomí dlaší nezodpovědný opilec, který pokoušel štěstí za volantem. Podezřelý šestačtyřicetiletý řidič vozidla Fiat, nejprve v obci Zdenice zavinil srážku s vozidlem VW Golf. Bohužel jedna nehoda mu nestačila a tak povedený závodník pokračoval v riskantní jízdě na Prachatice, kde se u nemocnice střetl s vozidlem Peugeot. Tato nehoda už se bohužel neobešla bez následků na zdraví. Řidič Peugeotu i jeho spolujezdkyně, utrpěli lehká zranění. U podezřelého řidiče Fiatu policisté měřením zjistili tři a půl promile alkoholu v dechu. Škoda na vozidlech byla odhadnuta na 100 000 korun. Viník nehod se tak pravděpodobně bude ze svého jednání zodpovídat před okresním soudem.  

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace