Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Myslivecký ples

  sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

  K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

 • Retro disco s Milošem Zemanem

  sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Po čelním střetu u Děbolína musel k jednomu z řidičů vrtulník záchranářů

AKTUALIZOVÁNO - 27.5.2019 19:19

DĚBOLÍN - Včera kolem 14.50 řidič osobního automobilu Škoda Fabia jedoucí po silnici I/23 ve směru od Jindřichova Hradce na Kardašovu Řečici za obcí Děbolín při jízdě po přímém a přehledném úseku silnice se pravděpodobně plně nevěnoval řízení a přejel s vozidlem do protisměrné části vozovky. Zde došlo k čelnímu střetu s protijedoucím osobním automobilem Hyundai IX 20.

 

Hyundai řídil poškozený muž, který při nehodě utrpěl těžké zranění, se kterým byl přepraven leteckou záchrannou službou do nemocnice v Českých Budějovicích. Rovněž řidič vozu Škoda Fabia utrpěl těžké zranění. Na místo se ihned dostavili jak dopravní policisté z Jindřichova Hradce, tak i kompletní výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. Policejní komisař ještě téhož dne ve věci zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti a případem se bude i nadále intenzivně zabývat.

Diskuse k článku - 5 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Music 

  Reagovat

   

  Je mi toho pána, co to nezavnil nesmírně líto! Za telefony za volantem bych dávala tučné pokuty, taky mám moderní telefon, ale nečučím do něj každou chvíli, to dělají s odpuštěnim jenom magoři.

  Vloženo 29.5.2019 06:37:08

 • jn 

  Reagovat

   

  "poškozený muž" to je co?

  Vloženo 28.5.2019 18:19:55

 • MO 

  Reagovat

   

  50% ridicu se pri rizeni venuje telefonu. Vidim to dnes a denne. Pokuta za rychlou jizdu je jiste spravna, ale mnohem nebezpecnejsi je SMSkovani nebo cokoliv pri rizeni... asi by se PCR mela vydat touto cestou...

  Vloženo 28.5.2019 12:38:03

 • Hans 

  Reagovat

   

  Jenom tupec, který není schopen koordinovat své myšlenky a koncentraci, nebo totální neumětel může na takto rovném úseku toto předvést, pokud tam nebyl problém typu zvěř, kluzký povrch, snížená viditelnost, oslnění sluncem apod.Bohužel podobných exotů a ignorantů vidím na silnici denně dost. Asi by udělali lépe, kdyby jezdili max.nákupním vozíkem po Kauflandu, byli by méně nebezpeční. Ne každý má bohužel předpoklady k řízení tak sofistikované a rychlé věci, jako je osobní automobil.

  Vloženo 27.5.2019 21:04:09

 • lamas 

  Reagovat

   

  Lidi jezdí čím dál více jako totální pit**ci. Policejní radary na každý kilometr a pokuty v řádu desetitisíců...

  Vloženo 27.5.2019 20:15:29

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace