Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policisté hledají svědky nehod v Prachaticích

PRACHATICE - Prachatičtí policisté žádají svědky dopravních nehod o pomoc.

K první nehodě došlo v době od 7 hodin do 15.30 hodin dne 13. září na místní komunikaci u domu v Prachaticích. Řidič nezjištěného vozidla narazil do zaparkované hondy. Podezřelý na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Hmotná škoda je odhadem 40 tisíc korun.

K druhé nehodě došlo v době od 18 hodiny dne 16. září do 9 hodin dne 17. září ve Zdíkově před domem. Řidič narazil do zaparkovaného vozidla Kia. Podezřelý na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Kia je odhadem 10 tisíc korun.

Poslední kolize se udála v době od 17 hodin dne 19. září do 13 hodin dne 20. září v ulici Primátorská v Prachaticích. Z dopravní nehody je podezřelý řidič, který narazil do zaparkovaného vozidla VW Polo. Hmotná škoda na vozidle VW Polo je odhadem 20 tisíc korun.

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré poznatky oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace