Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Prachatické rodiny mohou potřinácté na rodinné hry a běhat pro zdraví

Ilustrační foto.  , Autor: Tomáš Přibyl

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl

PRACHATICE – Prachatický dům dětí a mládeže a základní škola v ulici Zlatá stezka zvou na Běh pro zdraví a rodinné hry. Ty se v areálu domu dětí a mládeže uskuteční v úterý 4. září od patnácti hodin a nabídnou souboj rodinných týmů v několika disciplínách, které zvládnou všichni od nejmenších po nejstarší členy rodin.

 

Rodinným hrám bude dopoledne předcházet Běh pro zdraví, který připravuje ZŠ Zlatá stezka a startuje v areálu DDM. Dopoledne v 8:30 dorazí hlavně její žáci, ale zapojit se může i široká veřejnost. Poběží se jako každý rok kolem dopravního hřiště a veřejného koupaliště. „Nejde o závod, ale protáhnout tělo a zasmát se. Můžete dorazit pěšky, na kole, na bruslích, s kočárkem nebo s pejskem," zvou organizátoři.

Kdo na Běh pro zdraví nedorazí dopoledne, může ho uběhnout i odpoledne v rámci rodinných sportovních her. Ty pořádá prachatický dům dětí a mládeže už potřinácté. Obvykle se skládají z několika disciplín, jako jsou třeba kuželky nebo střelba na basketbalový koš, ve kterých rodinné týmy sbírají body. Jde o oblíbenou akci, které se účastní desítky soutěžících a kterou začíná v domě dětí nový školní rok.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace