Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Výživa ve středověku a jeden z nejstarších nápojů

  Čtvrtek 23.1 16:00 - Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec

  Beseda s Ing. Michaelou Hofmanovou. Host: Marcel Hofman, odborník v oboru.

 • Tomasz Jachimek - Kolega Mela Gibsona

  Čtvrtek 23.1 19:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Senátor Kratochvíle ve Vimperku zahajuje seriál veřejných setkání s občany

VIMPERK - Senátor dvanáctého volebního obvodu Karel Kratochvíle zahajuje sérii besed s veřejností. První se uskuteční ve Vimperku již tuto středu 21. března od 17 hodin v Hotelu Zlatá hvězda. Debaty se zúčastní také vimperští zastupitelé za sociální demokracii Petr Bednařík a Karel Střeleček.

 

Obyvatelé Vimperka a okolí tak budou mít zajímavou příležitost diskutovat s přítomnými politiky témata a otázky spadající jak do působnosti představitelů zákonodárné moci, tak i zástupců komunální politiky. Záměrem senátora Kratochvíleho je zavítat v letošním roce mezi občany na řadě míst strakonického senátního obvodu. Další plánovanou zastávkou bude v měsíci dubnu Bavorov.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Martina 

  Reagovat

   

  No to je skutečně zajímavé, to je snad první počin tohoto pána od získání mandátu. Po 4 letech začíná pracovat. To bude asi tím, že se pomalu a jistě blíží nové senátní volby. Vystoupil vůbec někdy v senátu, pral se za lepší silnice v JČ? Nechci mu křivdit, ale fakt o ničem nevím.

  Vloženo 21.3.2018 06:45:27

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace