Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Tragédie v Písku! Malé dítě nalezeno ve vyhořelé chatce

Místo události.  , Autor: Petr Eliáš - Jižní Čechy Teď

Místo události.     Autor: Petr Eliáš - Jižní Čechy Teď

PÍSEK – Jihočeští hasiči a policisté dnes dopoledne zasahovali u tragické události. V 8:20 vyjížděli k požáru chatky v chatové oblasti nad píseckým hřebčincem. Po požáru našli v chatce mrtvé dítě, jeden člověk skončil v pražské vinohradské nemocnici na klinice popálenin a jedna žena v péči psychologů. Na místě je nás zpravodaj Petr Eliáš.

 

První oficiální informace k události zatím vydala jen záchranná služba. U podobných tragických událostí, při kterých zemře dítě, se obvykle veřejnost informuje s ohledem na pozůstalé jen minimálně. "Na místě zasahovaly dvě výjezdové slupiny Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje. Ošetřily jednu zraněnou osobu. Po poskytnutí neodkladné přednemocniční péče byla transportována se středně závažnými popáleninami do Vinohradské nemocnice," řekla mluvčí jihočeské záchranné služby Petra Kafková.

Podle našich informací z místa byl popálen při požáru dědeček čtyř a půlletého dítěte, které zemřelo. „Další osobu s akutní stresovou reakcí předali záchranáři do péče lékařů písecké nemocnice. Třetí osoba byla nalezena bohužel již bez známek života a zasahující lékařka tak mohla pouze konstatovat její smrt," uvedla Petra Kafková. Zřejmě jde o prababičku dítěte. 

Další informace zjišťujeme. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace