Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Viděli jste tyto muže? Pátrá po nich policie

PRACHATICKO - Vimperští policisté prověřují od konce srpna krádež, ke které došlo 28. srpna, po třetí hodině odpolední v ulici 1. máje ve Vimperku v prodejně květin. Pachatelem by měl být jeden z těchto mužů.

Bezpečnostní kamera zachytila poblíž prodejny dva muže. jeden z nich vešel  do prodejny květin a pravděpodobně z pultu odcizil prodavačce, která byla ve skladu, mobilní telefon značky Samsung Galaxy 531. Krádeží telefonu vznikla majitelce škoda za necelé 4 000 korun.

Vimperští policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po těchto dvou mužích. Pokud by je někdo poznal, oznamte tuto skutečnost neprodleně na nejbližší policejní stanici nebo tísňovou linku 158 či přímo vimperským policistům na telefonní číslo 974 236 780. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • sledovač 

    Reagovat

     

    Si děláte pr..., ksichty zabělíte, ještě tam zabělte ten nápis POMÁHAT A CHRÁNIT. Podle pr.... nikdo nepozná nikoho. Snad jen kdyby to byli buzíci.

    Vloženo 3.10.2017 20:19:27

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace