Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Výborný Trio

    neděle 19.1 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Pohádky a Malé Hry

    neděle 19.1 16:30 - Tábor, Střelnice

    Divadlo pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Za tým České spořitelny Specialized na třetím Českém poháru zazářil David Zadák

PEC POD SNĚŽKOU – Regionální tým České spořitelny Specialized absolvoval o uplynulém víkendu v pořadí už třetí závod letošního seriálu Českého poháru horských kol v Peci pod Sněžkou. Za velice nepříznivého počasí – v dešti, sněhu a na blátě – dosáhl největšího úspěchu David Zadák, který v elitním závodě mužů vybojoval čtvrté místo. David se pohyboval polovinu závodu na místě třetím, ale v závěru mu docházely síly. I tak je to jeho nejlepší výsledek mezi muži. Navíc získal za svůj výsledek 25 bodů do mezinárodního žebříčku UCI, což jej posunulo už do čtvrté stovky světového žebříčku mužů. Samuel Jirouš dojel ve stejném závodě na 17. místě.

Další stupně vítězů vybojovala Zuzana Šafářová mezi juniorkami. V závodě juniorů dojel na dvanáctém místě Jan Sáska, 16. byl Štěpán Vytlačil a 17. Jakub Hanák. V kadetech dojel na 13. příčce Antonín Honsa. V sobotu pak vybojoval Jaroslav Vondráček třetí místo v expertech a Monika Nárovcová byla čtvrtá ve starších žákyních jen pár vteřin od bronzu. Emma Mánková obsadila 16. pozici v mladších žákyních a David Chalupný dojel 27. ve starších žácích, což znamenalo jeho první závod v elitní třicítce.

O nadcházejícím víkendu startují nejlepší závodníci z regionálního týmu na Světovém poháru horských kol v německém Albstadtu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace