banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Život v právu

  středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

  Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

 • Drahá legrace

  středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Zastřešení vimperské plovárny prochází prověrkou provozních nákladů

Vimperská plovárna v Sušické ulici. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Vimperská plovárna v Sušické ulici.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

VIMPERK – Vimperská radnice poté, co loni zastavila výběrové řízení na dodavatele zastřešení plovárny v Sušické ulici, celou stavbu podrobně prověřuje. Hledají se především možnosti uspořit na provozních nákladech. Výsledky by měly být známy na začátku března a pak se bude rozhodovat o dalším osudu této nákladné stavby, kterou má koalice jako jednu z priorit.

 

Výběrové řízení radní zastavili proto, že nabídky dodavatelských firem překročily odhad nákladů o 20 až 37 milionů korun a vyšplhaly se tedy až ke sto šedesáti milionům korun. „Necháváme si ten záměr posoudit, abychom věděli, do čeho z ekonomického hlediska jdeme," řekla starostka Jaroslava Martanová. „Je pro nás rozhodující, jaké tam zle očekávat provozní náklady."

Řeší se tak náklady na mzdy, vodu, teplo, elektřinu i chemikálie. Podle místostarosty Zdeňka Kuncla se také prověřuje marketingová studie. „Budou tam nové technologie související se saunou nebo wellnes a chceme, aby byly v pořádku. Neříkáme, že je to projekt, který by byl špatně, ale chceme to všechno posoudit. Jasno bychom mohli mít na začátku března," řekla starostka. Pak dostane výsledky analýz na stůl zastupitelstvo.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace