Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zloděj, silný kafař, už bude věřit na nešťastnou třináctku

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

PRACHATICE – Třiapadesátiletý muž v supermarketu nakupoval rovnou do své tašky, zboží pak u poklady neukázal a ani nechtěl zaplatit. Měl smůlu, protože si ho všiml detektiv v obchodě, který ho zadržel a předal policii.

Muž se vydal v pátek 13. září dopoledne do supermarketu v Prachaticích. Z regálů si vzal šest balení kávy Jacobs Velvet a tři balení kávy Nescafé clasic. Ty si však místo do nákupního koše uložil do kožené tašky. Devět balení kávy pronesl přes kasu, aniž by ho zaplatil. Měl smůlu, protože si ho všiml člen bezpečnostní agentury. Ten muže zadržel, sepsal s ním protokol o odcizeném zboží, a pak ho předal přivolaným policistům. Třiapadesátiletý lapka už určitě nebude věřit na šťastnou třináctku, která se mu v pátek stala osudnou.

„Muž se uvedeného jednání dopustil i přesto, že již byl za přečin krádeže v posledních třech letech odsouzen,“ doplnila tisková mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace