Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Minipárty s Karlem Šípem

    Čtvrtek 20.2 19:00 - Milevsko, KD

  • Senioři v bezpečí i v dopravě

    Čtvrtek 20.2 16:00 - Centrum sociálních služeb Jindřichův Hradec

    Beseda s Mgr. Hanou Millerovou a Václavem Kovářem.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Zloději vybílili penzion na Libínském Sedle. Hledají se svědci

PRACHATICKO - Policisté prachatického obvodního oddělení včera přijali oznámení o vloupání již delší dobu neprovozovaného penzionu v čp. 87 na severním okraji obce Libínské Sedlo. Zloděj nebo spíš zloději odvezli vybavení provozovny. Jednalo se například o chladicí box na nápoje, výčepní zařízení, umývadla, toaletní mísy, matrace, televizory, obrazy, ale i dveře, elektroinstalaci, světla či požární hlásiče. Ke skutku či skutkům mělo dojít v době od začátku letošního roku do současné doby. Předběžná škoda je odhadnuta na částku 400 000 korun.

 

Taková akce těžko mohla uniknout pozornosti místních a policie proto žádá o informace obyvatele obce Libínské Sedlo, kteří by mohli k objasnění tohoto případu poskytnout jakékoliv poznatky, aby se ozvali. Policisty zajímá jednka výskyt podezřelých osob s vozidly, ale i doba, kdy mohlo k odvozu zařízení dojít. Svědectví lze podat policistům na jejich služebně v Pivovarské ulici či na telefonní lince 974 236 700. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace