banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Přáli si Spartu, mají Zlín. Do Písku přijede účastník Evropské ligy!

PRAHA/PÍSEK – Středeční strahovský los rozhodl. Třetiligový Písek přivítá ve třetím kole fotbalového poháru MOL cup ligový FC FASTAV Zlín. V tištěných Píseckých postřezích, které jsou od dnešního rána na stáncích, jste se mohli dočíst, koho by si přáli zástupci vedení, realizačního týmu a hráčského kádru FC Písek. Asistent trenéra Miroslav Grobár se záložníkem Alešem Kočím se shodli, že by si přáli pražskou Spartu. Určitě ale nepohrdnou ani Zlínem, který loňský MOL cup ovládl a díky tomu se probojoval do letošního ročníku Evropské ligy. Při premiéře ve skupině poměří síly s Kodaní, Lokomotivem Moskva a Šerifem Tiraspol.


Před historickou účastí v evropské soutěži navíc Fastav stále posiluje, takže se písečtí diváci mohou těšit na známá jména. Včera doplnil aktuálně jedenáctý tým tuzemské nejvyšší soutěže gólman Zdeněk Zlámal a vedení klubu jedná i o hostování Vukadina Vukadinoviće ze Sparty Praha. Utkání mezi Pískem a Zlínem by se mělo hrát ve středu 20. září v Písku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace