Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Maškarní bál

  sobota 29.2 14:00 - Sedlice, Sokolovna

 • Hasičský ples

  sobota 29.2 20:00 - Radomyšl, KD

  K tanci a poslechu zahraje kapela Johny Band Písek.

Zobrazit všechny události
 

Člen jihočeského krajského výboru ČSSD M. Joch: Kraj vysílá Zimolu. Jaký bude další scénář?

Předseda městské organizace ČSSD v Českých Budějovicích Miroslav Joch.

Předseda městské organizace ČSSD v Českých Budějovicích Miroslav Joch.

Je to jasné. Zvolení Zemana prezidentem - proto jsem volil a podporoval Drahoše, spustilo vlnu zájemců o čelo ČSSD. Zeman teď vrátí svůj dluh Babišovi, že ho podpořil a nepostavil do prezidentské volby svého kandidáta. Babiš bude premiér bez ohledu na to, kolik Čapích hnízd se vynoří.


Vznikne vláda ANO, ČSSD a Okamurova SPD, Čapí hnízdo vyšumí. Vysvětlí se to jako to zmanipulovaná kauza, zaplacená od nás v Bruselu někým s dlouhými prsty. Třeba panem R. Úředník, který v Bruselu zpracovával zprávu OLAF, již není úředník, ale užívá si své prachy v Karibiku . Problém Čapí hnízdo není problém, protože v Německu takových dotačních akcí jsou desítky, možná stovky. Merkelová to v Německu nedopustí otevřít, to se raději uzavře OLAF.

A teď zpět k našim chlapcům z ČSSD. Proč je najednou tolik zájemců - spasitelů? No protože Zeman vyhrál a diktuje Babišovi, jak složit vládu. A Zeman tam chce ČSSD. Ví, že tím sociální demokracii úplně vyhladí. Kdo půjde za ČSSD do vlády? Přece členové nejužšího vedení strany! Jsou domluvení. Nominacemi na předsedu zvyšují svou cenu.

Pak budou státnicky ubírat a spokojí se s prvním či řadovým místopředsedou. Do toho přijede Miloš Zeman na sjezd. Poví všem, jak ČSSD miluje a že musí strana povstat z popela. Veřejně podpoří Chovance, Zimolu a spol. a bude záležet na poměru těch správných delegátů sjezdu.

Teď to převedl Jiří Zimola na krajské konferenci, kde si přes spřízněné okresy pečlivě pohlídal, aby přijeli ti správní delegáti. Až bude Chovanec zvolen předsedou, Zimola státnicky ustoupí a spokojí se s místopředsedou. Pak již nebude nic bránit zahájit jednání o vládě s ANO. OLAF zapomenut. Spasitelé strany u koryt.

Strana, která dostala ve volbách od občanů takové vysvědčení jako ČSSD, s 15 poslanci ve sněmovně, si má svou rehabilitaci odpracovat v opozici, ne se rvát do vlády. Teď už jen zbývá čekat, zda se splní předpověď, že ČSSD bude kvůli svým finančním potížím do roka v konkurzu.

Diskuse k článku - 21 příspěvků
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • hanus 

  Reagovat

   

  bratr má pravdu, politika je svinstvo proto se do ni cpou jen sviňáci. Protože je to nejspíš slušný člověk, který má správný náhled na realitu, radím mu, ať s politikou sekne a přenechá ji sviňákům.

  Vloženo 29.1.2018 16:41:25

 • Zimola 

  Reagovat

   

  Je tragedií a důkazem osobnostní bezvýchodnosti ČSSD,že tak profláklý člověk jako Zimola může vystupovat jako "zachránce" partaje a ostatní ho ze strany nevypráskají.Pro voliče je symbolem vyčuránství a nesolidnosti.Chápu,že se mu nechce vrátit učit do venkovské školy,ale už mu našli korýtko a měl by být rád,že je rád.Totéž platí pro Haška a Chovance.Tihle nesoudní nešťastníci dovedou tuhle partaj do nicoty a to je škoda. Nemyslím,že mudrování pana Jocha něčemu reálně pomůže.

  Vloženo 29.1.2018 09:01:17

 • jámámjasno 

  Reagovat

   

  Lidé méně vzdělaní, líní, nesamostatní a závislí na podporách, tedy levičáci, volili Zeman zástupce komunistického směru. Lidé samostatní a ze svých daní živící tuto leficovou famílii včetně současného, komunisticko-levicového, vedení státu, dali svůj hlas Drahošovi. Chtěli tak vyjádřit protest proti komunistické svoloči, které se ne a ne zbavit. Dokud budou u moci současní, socialismem nakažení, politici nic se nezmění. Včera jsem vidě v televizi kalouska jak objímá ramena členky ANO a Fialu v družné debatě se socanem Chvancem. Navenek hrají póvlu divadlo. Tváří se jako zarytí protivníci a v zákulisí jsou kamarádi. proč ne, když všichni žijí za státní peníze, že. Bohužel jednodušší lidé jim to baští. V televizi též ukazovali, jakými nečestnými a zákeřnými způsoby komunistická špína nabádala důchodce proti Drahošovi. A takovým syčákům většina hlupců věří. je to i proto, že na vsích pamětníci komunistických svinstev, zavírání sedláků a jejich vyhánění z domovů, násilné zakládání JZD a další buzerace, už nežijí.

  Vloženo 29.1.2018 08:25:30

  • Dana 

   Reagovat

    

   Můžu souhlasit, že politici se tváří jako soupeři a v zákulisí domlouvají kšefty a pletichy, ale nesouhlasím, že by pravičáci a intelektuálové v čele s Drahošem zachránili tento národ. Sobectví hrabání majetku a milostivé almužny ožebračeným chudším není pro mě cesta. Ne že bych podporovala dávky nekamačenkům, ale levicový pohled je mi bližší.

   Vloženo 29.1.2018 08:36:41

   • Jitka 

    Reagovat

     

    ... a právě proto je náš národ rozdělený

    Vloženo 29.1.2018 08:37:27

   • Vladěna 

    Reagovat

     

    Ministerstvo spravedlnosti a vláda připravila projekt oddlužení lidí, kteří nasekli tolik dluhů, že nejsou schopni je splatit. Takže vláda, s levicovým pohledem, za ty to vyčuránky, i z vašich daní pokud jste jejich plátce, z větší části dluhy zaplatí. Vždy je však nběco za něco, tento levicový čin například za sympatie dlužníků k vládě. Pro lidi kteří platí daně to není ministerstvo sparvedlnosti, ale ministerstvo levičácké nespravedlnosti.

    Vloženo 29.1.2018 16:33:43

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Tak já tedy nevím, ale regulace, omezení, zákazy a další levicové nápady chodí z EU. Tu podporoval právě pan profesor Drahoš.

   Vloženo 29.1.2018 17:50:59

   • pavlina 

    Reagovat

     

    EU spoutu veci doporuci jen nase vlada je papežtěžští než papež.

    Vloženo 29.1.2018 18:14:09

 • Jiří 

  Reagovat

   

  Jo to je ta česká malost a závist co kdyby si místo závidění druhým něco dokázal a předved jak si dobrej,že ti přísluší kritizovat.A začni tim že se představíš anonyme.

  Vloženo 29.1.2018 08:08:15

  • anonymní Jiří 

   Reagovat

    

   zkus jít příkladem.Ty máš sice "výhodu",že jsi lehce poznatelný,ale zkus to.Začni třeba tím, že bys těm co tě neznají sdělil co jsi dokázal a předvedl a jak nikomu nezávidíš.A tím zplodíš další pokus o ranní vtip.

   Vloženo 29.1.2018 09:17:32

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  A Zimola si bude moci dát postavit další chaloupku za několik mega.

  Vloženo 29.1.2018 07:36:38

  • stará Langrová 86 let 

   Reagovat

    

   Ruku na srdce, kolik Čechů za socialismu nikdy v životě nic neukradlo nebo si ze státního nevzalo? Že nevíte? Všichni kradli, a kdo nekradl byl v*l, který okrádá rodinu. Komunismus a socialismus je dělba práce a jejích výsledků. Bohužel, když se všichni flákají a kradou, moc toho na rozdělení nezbyde. Takže máte "dobře" nakročeno, drbani. A nenechte se mýlit současným blahobytem. Po každém posvícení býva sra*ka. Tak byvha na to!

   Vloženo 29.1.2018 08:33:52

   • Mladík 

    Reagovat

     

    Ty budeš zřejmě zámožnej intoš. Po příští revoluci znovu drban jako my.

    Vloženo 29.1.2018 09:04:06

    • stará Langrová 86 let 

     Reagovat

      

     Stará pravda potvrzena. Potrefená husa vždy zakejhá, že mladej bolševiku.

     Vloženo 29.1.2018 16:45:54

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace