Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Premiér Bohuslav padl. Na velikonoční zábavě klisineckých hasičů

HRAZÁNKY - Kdyby se v milevském regionu soutěžilo o nejnavštívenější venkovskou zábavu, je tu od včerejší noci favorit. Kulturní dům v Hrazánkách byl o velikonočním rockovém mazci, který pořádají hasiči z Klisince, doslova našlapaný. Kapela Paradoxy má sama o sobě dost příznivců, líbil se i recitál písničkářky Báry Reiterové, rodačky z Dobrošova. S napětím se čekalo na avizované půlnoční překvapení v režii hasičů. A to tedy bylo dílo!

 

Po předloňské parafrázi na volbu Miss podle filmu Hoří, má panenko, a po loňském vystoupení pěveckého sboru hasičů coby Alexandrovců letos přišlo na řadu divadlo. Nacvičovali se dlouho a tajně. Hasiči se inspirovali pohádkou Dařbuján a Pandrhola, a když se ze zákulisí vyvalilo stádo prasátek, kulturní dům se salvami smíchu otřásal v základech. Smrťák si totiž vyřídil účty nejen s lakomým Pandrholou, ale rovnou i s celou politickou scénou. Padli Bohuslav, Miroslav, Vít i Andrej... A hasiči z nich rozdali do sálu zabijačku. Nevypadalo to, že by se po politickém masakru žilo na venkově hůř. Ba naopak. 

Výherci slosovatelných vstupenek si odnesli hlavně holicí strojky a brambory a všichni vespolek se dobře bavili hodně dlouho přes půlnoc. 

K mazci se vrátíme ještě ve středu v Milevských novinách. 

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace