Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Prezident přijede do jižních Čech. Program se ladí

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JIŽNÍ ČECHY – Ve dnech 17. až 19. února zavítá do Jihočeského kraje prezident Miloš Zeman. Přijet měl už v polovině listopadu, ale cestu musel zrušit kvůli zranění kolena. V únoru by měl navštívit České Budějovice, Písek, Jindřichův Hradec a zřejmě i Třeboň.

 

„Plánují se setkání se studenty i občany, ale mockrát už se stalo, že se změnila místa i časy, takže v tuto chvíli nemůžu být konkrétnější. Samozřejmě Jihočeský kraj spolupracuje s prezidentskou kanceláří a ladíme program,“ uvedl tiskový mluvčí Jihočeského kraje Radek Šíma.

„Do Písku dorazí pan prezident 18. února ve 13. 45. Obědvat bude v restauraci U Reinerů. Spolu s představiteli města, zástupci policie, nemocnice, ještě budeme oslovovat organizace, kdo by se mohl zúčastnit. Od 15.15 je v plánu setkání s občany v Divadle Fráni Šrámka,“ informoval o prezidentské návštěvě písecký tiskový mluvčí Roman Ondřich.

Ve stejný den by měl Miloš Zeman navštívit také Jindřichův Hradec, ale jak uvedla Karolína Průšová z městského úřadu, konkrétnější informace zatím nemají.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace