Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Při vloupání šli zloději po špercích a hotovosti

Ilustrační foto , Autor: Mapa Google

Ilustrační foto     Autor: Mapa Google

SEZIMOVO ÚSTÍ – Cílem zlodějů se staly rodinné domy, hledali šperky a peníze v hotovosti. Prozatím se odhaduje škoda sto třicet tisíc korun. Policie nabádá obyvatele k vzájemné sousedské obezřetnosti, všímavosti a přehodnocení uložení cenností.

V závěru týdne sezimoústečtí policisté šetřili hned dva případy vloupání do rodinných domů. Obě loupeže se staly nedaleko od sebe, a to v ulicích Jungmannova a Švehlova v Sezimově Ústí I. Pachatelé, po rozbití skleněných výplní oken a dveří, vnikli do domů. Uvnitř hledali šperky a peníze v hotovosti. 

„Přesný den a čas krádeže v Jungmannově ulici nevíme. Bylo to ke konci minulého týdne. Ale ve Švehlově ulici bezpečně víme, že ke krádeži došlo ve čtvrtek dne 22. srpna mezi devátou dopoledne a čtvrtou odpoledne. Tedy přes den, kdy si mohli sousedé nebo ostatní obyvatelé ulice všimnout něčeho nezvyklého, případně výskytu podezřelých osob. Ještě nevíme, zda oba případy spolu souvisí, vše je předmětem policejního šetření,“ konstatoval tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek. „Jakékoliv poznatky, které by přispěly k objasnění těchto krádeží, předejte, prosím, policistům ve služebně na náměstí Tomáše Bati v Sezimově Ústí II., nebo na telefonním čísle 974 238 730 či lince 158,“ dodal.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace