Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Přijďte na Bubnování v kruhu

Ilustrační foto , Autor: Bubnování v kruhu

Ilustrační foto     Autor: Bubnování v kruhu

JINDŘICHOHRADECKO - Na náměstí Míru ve Slavonicích od 17 hodin je připraveno Bubnování v kruhu. Akce je pro širokou veřejnost. Organizátoři nabízí velké množství a rozmanitou škálu bubnů k zapůjčení a hlavně společný program.

Projekt Bubnování v kruhu vznikl před sedmi lety. Už proběhlo několik workshopů a dílen s výukou hry, například na africké bubny Džembe, hlavně v mateřských, základních a středních školách. Organizovány jsou i kurzy a semináře pro dospělé. Od letošního roku dostává projekt jasnou myšlenku a koncept kruhu, který symbolizuje spojení a udržení vzniklé energie uvnitř celé skupiny. 

Buben je považován za nejstarší hudební nástroj v lidské historii a v mnoha kulturách je dodnes považován za nástroj magický. Dokáže okamžitě ovlivnit naši náladu, naše pocity i vnímání okolního světa. Proto, aby si na něj člověk mohl zahrát, nemusí trávit hodiny výukou a cvičením, lze na něj hrát téměř okamžitě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace