Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Jarní keramická dílna

  Čtvrtek 27.2 17:00 - Dům dětí a mládeže - Domeček, Dačice

  S sebou starší oblečení, které si můžete ušpinit a přezůvky.

 • Malta - opomíjený klenot Středomoří

  Čtvrtek 27.2 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

  Beseda s promítáním.

Zobrazit všechny události
 

Prvňáčci o víkendu sehráli své vůbec první zápasy

MILEVSKO – V neděli 8. prosince se uskutečnil na milevském zimním stadionu hokejový miniturnaj prvních a druhých tříd, tedy začínajících hokejistů a hokejistek ročníků narození 2013 a 2014. Hrálo se systémem 4+1 na dvou polovinách kluziště souběžně. Na jedné polovině se dokonce představily dětičky z prvních tříd, které sehrály vůbec své první zápasy v životě. Duely proti Písku i Příbrami měly v adventním čase krásnou atmosféru, začínající benjamínci bojovali o každý puk a ze vstřelené branky měli vždy obrovskou radost. Svěřenci trenéra a bývalého milevského hokejisty Stanislava Polodny, který má v týmu i svého staršího syna Viktora, dělají v některých případech první hokejové krůčky teprve od letošního srpna. Přesto se na ledě vůbec neztratili a vysloužili si potlesk publika.

Jako rozhodčí na turnaji odřídili všechny tři zápasy a sbírali cenné zkušenosti místní starší žáci HC Milevsko 2010. Turnaje v těchto nejmenších kategoriích jsou letošní novinkou, kterou musí kluby splnit, aby mohly žádat o dotační program Můj klub od ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

O přípravě nejmenších hokejistů HC Milevsko 2010 a jejich prvních krůčcích na ledě pohovoří v Milevských novinách trenér Stanislav Polodna. Čtěte středeční tisk!

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • MIKY 

  Reagovat

   

  Šikovní kluci jen tak dál

  Vloženo 10.12.2019 10:39:44

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace