Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Madam Colombová zasahuje

    sobota 28.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Řidič auta se střetl s jiným vozidlem. Ale nezastavil a jel dál

PŘEHOŘOV – Policisté z Táborska hledají účastníky i svědky dopravní události, ke které došlo v neděli 8. září po 17. hodině v lesním úseku na silnici třetí třídy mezi obcemi Lžín a Přehořov na Soběslavsku. Podle prvotního šetření se zde řidič osobního vozidla Hyundai Tucson stříbrné barvy, jedoucí ve směru na Přehořov, při předjíždění bočně střetl s před ním jedoucím osobním vozidlem Mazda. „Událost však neřešil, na místě nezastavil a pokračoval v jízdě. Řidič Mazdy, který nehodu oznámil, odhadl svou škodu na 30 tisíc korun,“ upřesnil policejní mluvčí Miroslav Doubek.

 

Současně vyzval řidiče vozu Hyundai Tucson, aby se spojil s policisty táborského dopravního inspektorátu a podal k události vysvětlení. „Stejně tak žádáme každého, kdo by mohl k bližší identifikaci Tucsonu stříbrné barvy, poškozeného na pravém boku, stejně jako k ustanovení totožnosti jeho řidiče přispět jakoukoliv důvodnou informací, aby tyto poznatky předal policistům," dodal Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace