Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kambodža

    Úterý 25.2 19:00 - Hrad Strakonice - Rytířský sál

    Přednáška cestovatele Dalibora Kalčíka.

  • Třídní koncert ZUŠ

    Úterý 25.2 16:30 - ZUŠ, Vimperk

    Koncert nástrojů: trubka, zobcová flétna, EKN.

Zobrazit všechny události
 

Řidička srazila cyklistu, neposkytla mu první pomoc a ujela

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

JINDŘICHOHRADECKO - V  pátek 27. září před druhou odpoledne v Dačicích srazila řidička zeleného Citroënu cyklistu na křižovatce. Neposkytla mu první pomoc, naopak z místa nehody ujela. Policisté po bezohledné řidičce pátrají.

V Dačicích na Palackého náměstí řidička zeleného osobního auta Citroën vjela do křižovatky, ve směru z Antonínské ulice od nemocnice, z vedlejší ulice. Nedala přednost protijedoucímu cyklistovi, který jel po hlavní silnici. Řidička srazila cyklistu a z místa dopravní nehody ujela ve směru na Telč. 

„V důsledku této dopravní nehody  žádáme nejen řidiče, ale i  případné svědky, kteří projížděli místem dopravní nehody či viděli její průběh a  mohou přispět svojí výpovědí k objasnění příčin  a průběhu nehody, nechť se obrátí na linku 974 233 101 nebo 158,“ požádala veřejnost tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace