Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

RightNow - na Strakonicku se zrodila další zajímavá kapela

 Autor: L. Kolářová

    Autor: L. Kolářová

STRAKONICKO - Závěr včerejší oslavy 10 let Týdeníku Strakonicko obstarala katovická hudební formace RightNow. Bylo to vlastně symbolické. K rozjezdu tehdy nového týdeníku na Strakonicku patřila soutěž regionálních kapel Muzyka, kterou Týdeník Strakonicko pořádal, a to právě v sálku restaurace na Habeši, kde se konala i včerejší oslava malého jubilea.

 

Redakční tým měl původně v úmyslu na oslavu pozvat někoho z tehdejších úspěšných účastníků soutěže - což byly kapely jako Bajadéra Joy, 12°Bagpipers, Větčí neš Menčí, Dreaming Fairy, Mrazák a další a další hlavně punkové, punkrockové nebo ska kapely. Jenže nikdo z nich už se nebyl schopen dát dohromady. Přece jen deset let je deset let...

Po vydařeném odpoledni s heligonkáři se ale redakce ani tvrdšího žánru vzdát nechtěla, a tak pozvala na Habeš existenčně poměrně mladou kapelu RightNow z Katovic, která dorazila i se skupinou svých příznivců.

Kapela přichází s atraktivní vlastní tvorbou a završila tak oslavu týdeníku příjemným zjištěním, že z muzikantského podhoubí na Strakonicku i po deseti letech rostou zajímavé projekty. O RightNow určitě ještě bude slyšet.

A představí je i příští vydání Strakonicka.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace