Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Třídní koncert ZUŠ

  pondělí 27.1 17:00 - Vimperk, ZUŠ

  Koncert nástrojů: fagot, flétna, klarinet, saxofon.

 • Ladislav Špaček - Etiketa není věda

  pondělí 27.1 19:00 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

  Etiketa není věda aneb O etiketě vážně i vesele.

Zobrazit všechny události
 

Rodiny budou závodit ve Skiareálu Lipno

Z loňského závodu... , Autor: Foto Ski areál Lipno

Z loňského závodu...     Autor: Foto Ski areál Lipno

Velký rodinný lyžařský závod na sobotu 18. ledna připravili v šumavském Skiareálu Lipno. Uskuteční se tu již druhý ročník akce s názvem McDonald's Winter Cup, který nabídne celodenní program, během kterého poměří děti i dospělí své časy ve slalomové trati.Pro všechny účastníky závodu jsou otevřeny tři kategorie. V lipenské slalomové trati si zazávodí jednotlivci od 15 let nebo rodiče s dětmi, jejichž časy se sečtou. Věcnými cenami pak budou odměněny nejrychlejší časy dne. „Nejvíce se těšíme na kategorii nazvanou Chyť si lišáka Foxe. Náš maskot si sjede slalom a závodníci se budou snažit co nejvíce přiblížit jeho času," sdělil marketingový a obchodní ředitel Skiareálu Lipno Jiří Falout.

Závod začne v 10:30 a zájemci se budou moci registrovat průběžně na místě až do 15:00, kdy bude poslední možnost registrace. Vyhlášení proběhne v 16:30 u Chaty Lanovka. „Kromě zábavy a možnosti sjet si slalom a poměřit si čas se bude soutěžit i o velmi zajímavé ceny. Těmi hlavními jsou pobyt na Lipně na dvě noci pro čtyři osoby, nebo neomezená konzumace ve vybraných restauracích McDonald's," podotkl Falout.

Veřejný závod se pojede na trati K Yettimu, kde je v sezóně běžně postavený měřený slalom, nijak tak neomezí provoz Skiareálu Lipno. Nyní tu jsou v provozu sjezdovky Jezerní, Spojovací, Dámská, lišáka Foxe a dětské výukové hřiště Fox park. Leží na nich od 30 do 60 cm sněhu. Jezdí lanovky Lipno Express, Promenádní, Střecha a pohyblivé koberce ve Fox parku.

Otevřeno je denně od 8.30 do 16 hodin a večer od 18 do 21 hodin.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Úsměvné 

  Reagovat

   

  Tak za prvé to musí být něco v těchto podmínkách. A to bude ještě v sobotu zataženo a sněžit. Tam se vydá jen blázen. Za druhé absolutně nepochopitelné a komické že tuto sportovní aktivitu sponzoruje zabiják lidí Oooo MC Donald farmu měl. Jako vážně? Asi jako fotbalovy turnaj mládeže MC Donald cup. Aneb sportem k obezitě :D

  Vloženo 16.1.2020 09:47:58

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace