Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Rozhodla rychlá odpověď na milevské vyrovnání

 Autor: Pavel Pubal

    Autor: Pavel Pubal

MILEVSKO – Soupeři Milevska z chvostu divizní tabulky začínají pravidelně bodovat, také proto potřebovali navýšit svůj zisk i Vzduchotechnici v sobotním utkání 9. kola proti Rokycanům. To se ale nepodařilo a svěřenci trenéra Bardy jsou na dvanáctém místě tabulky.

Milevsko – Rokycany 1:3 (1:2). Branky: Kuchař – Vaníček, P. Aubrecht ml., Heller. Rozhodčí: Vít – Slavíček, Vojtěch. DS: Tasch.

Milevsko: Šmitmajer – J. Kosobud, Fiala (55. Jelínek), Suchan, J. Málek – Barda, O. Kosobud – Kosík (23. Kuchař), M. Málek, Dvořák (76. Vodňanský) – Vakoč.
Rokycany: Vild – Žáček, Čihák, Vaníček, Krčál – Heller (79. Soroka), Vaščák, Černý (76. Bron), L. Aubrecht – P. Aubrecht (83. Kroc), Procházka.

Podrobnosti z utkání, rozhovor se střelcem jediné milevské branky Štěpánem Kuchařem a hodnocení duelu z obou laviček čtěte ve středečních Milevských novinách.

Pavel Pubal

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace