Kdy a kam

  • Naše třída

    Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Emocionální drama.

  • Maškarní ples

    Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

    Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Rozlučka béčka Táborska nabídnula šestigólovou přestřelku

Čtvrt hodiny před koncem se zdálo, že utkání přece jen vítěze pozná. Jakub Škarda dostal od Tomáše Valenty přesnou přihrávku za obranu, načež Škarda obešel brankáře a zavěsil do prázdné. Hradečtí ale dokázali ještě deset minut před koncem srovnat na 3:3. , Autor: Josef Janda

Čtvrt hodiny před koncem se zdálo, že utkání přece jen vítěze pozná. Jakub Škarda dostal od Tomáše Valenty přesnou přihrávku za obranu, načež Škarda obešel brankáře a zavěsil do prázdné. Hradečtí ale dokázali ještě deset minut před koncem srovnat na 3:3.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ – Oproti téměř všem ostatním týmům krajského přeboru sehráli fotbalisté Táborska B o víkendu svůj poslední zápas sezony. V atraktivním duelu třetího mužstva s druhým přivítali v neděli dopoledne tým Jindřichova Hradce. Domácí vládli v první půli, přesto ji vyhráli jen o branku. Po změně stran se dostali ke slovu také hosté a zlepšenou hrou drobně posílené Táborsko přece jen potrápili. Týmy se nakonec rozešly smírně 3:3, i když rozhodnout mohly oba celky.

 

Valentova hlavička zblízka skončila jen v Hejníčkově náruči, Hradeckým rozhodčí jednu branku neuznali. Hosté se podivovali a rozčilovali i nad dalšími rozhodnutími sudích, publikum však vidělo jen žluté karty za řeči, s remízou 3:3 už ale nikdo nepohnul.

FC MAS Táborsko B – FK Jindřichův Hradec 1910 3:3 (2:1), branky: 17. Radosta, 38. (z pen.) Valenta, 75. Škarda – 40. Princ, 46. Kučera, 80. Toman, rozhodčí Dunovský – Šafránek, Hoch, ŽK (0-3): 68. Králíček, 78. Kučera, 85. Beránek, 80 diváků.

Táborsko B: Satrapa – Větrovský, Škarda, Laszák, Klusák – Peterka – Postřihač, Kopřiva, Vozihnoj, Radosta – Valenta.

J. Hradec: Hejníček – Šenkýř, Völfel, Beránek, Blažek – Kučera (83. Cettl), Koutný, Šmíd (46. Králíček), Votava – Princ (65. Chalupský), Toman.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete pozápasové ohlasy. Střelec třetí branky Táborska Jakub Škarda se rozpovídá o tom, proč nepadlo branek ještě víc. Přiblíží také akci, po které už se zdálo, že si Táborsko připíše osmé vítězství v řadě. Dále se dozvíte, jak hodnotí sezonu jako celek.

Trenér Jindřichova Hradce Marek Černoch promluví o tom, jak se mu utkání líbilo. Srovná oba poločasy a prozradí plány týmu jak na poslední duel s Protivínem, tak pro příští sezonu.

Chybět nebude ani oblíbená glosa fotbalového experta Týdeníku Táborsko Karla Ilčíka.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace