Kdy a kam

  • Naše třída

    Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Emocionální drama.

  • Maškarní ples

    Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

    Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Sedm branek za poločas a dost! Nedělní zápas Milevska B s prvním Lomem byl předčasně ukončen

MILEVSKO – Milevská rezerva v neděli hostila suveréna soutěže z Lomu u Tábora, který minulý týden po výhře nad Hrdějovicemi (5:2) oslavil dvě kola před koncem jisté prvenství v soutěži. Vítězná aura Lomu, který vybojoval tři postupy ve třech po sobě jdoucích sezonách, naháněla strach. A to ještě nastoupil za vítěze soutěže i bývalý reprezentant a enfant terrible českého fotbalu Jan Šimák. Milevská rezerva, doplněná o dva pendly z A týmu Sedláka s Patákem na hrotu útoku, se ale hostí nezalekla. Bláznivý první poločas nabídl sedm branek, zmíněné duo z Petrovic vstřelilo po dvou gólech a vzduchotechnici senzačně vedli 4:3.


Série čtyř lomských výher už se zdála být v ohrožení, ale během poločasové přestávky se nad stadionem prohnala tak obrovská průtrž mračen, že už týmy do druhé půle ani nenastoupily a zápas, který byl v první půli ozdobou soutěže a oslavou fotbalu, rozhodčí předčasně ukončil a v podstatě anuloval.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Lom u Tábora NEDOHRÁNO za stavu 4:3 (4:3). Branky: 17. a 42. Sedlák, 21. a 44. Paták – 7. Mařík, 34. Šimák, 36. Turek. Rozhodčí: Kroutl – Albert, Kovařík. Bez karet. Přihlíželo 120 diváků.

Oba manšafty se hned domluvily na náhradním termínu. Celé utkání se bude hrát znova „od nuly" tuto středu 13. června do 18 hodin.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace