Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tradiční benefiční vánoční koncert

    pondělí 16.12 18:00 - Písek, Trojice

  • Izrael - Po stopách Ježíše Krista

    pondělí 16.12 10:00 - Písek, Senior Point

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Senior měl upito a způsobil zranění řidičce auta a řidiči skútru. Od nehody ujel

STRAKONICE – Zapříčinil nehodu a ujel, ale policisté ho dopadli. A zjistili, že řídil opilý. Takový byl souběh událostí u dopravní nehody, u které strakoničtí policisté v pondělí 12. srpna zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky v jednočinném souběhu s přečinem neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku.

 

Osmašedesátiletý muž z Prahy v 15.30 hodin na silnici I/4 v ulici Písecká ve Strakonicích narazil svým osobním automobilem Opel Vivaro-B do před ním v koloně stojícího osobního automobilu, jenž se nárazem odrazil na před ním stojící skútr. Řidič skútru (ročník 1975) nárazem upadl na zem a způsobil si zranění s předběžnou dobou léčení dva týdny. Zranění utrpěla i řidička vozidla (1972).

„Řidič Opelu bez poskytnutí pomoci a oznámení nehody z místa střetu odjel. Následně byl vypátrán na autobusové zastávce mezi obcemi Nihošovice a Počátky, kde s vozidlem stál mimo vozovku. Muž ve vozidle byl značně opilý, policisté naměřili přístrojem hodnoty 2,77 a 2,72 promile alkoholu v dechu," doplnila policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace