Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Šestnáctiletá dívka zase utekla z dětského domova

Marcela Babková , Autor: PČR

Marcela Babková     Autor: PČR

PRACHATICKO – Šestnáctiletá dívka je celostátně hledaná, protože v sobotu 12. října navečer utekla, v době, kdy byly všechny děti v zahradě, z Dětského domova Žíchovec. Prachatičtí policisté žádají média a širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešované dívce.

Prachatičtí kriminalisté pátrají po pohřešované šestnáctileté Marcele Babkové, trvale hlášené v Sušici, nyní dána do péče Dětského domova Žíchovec. Po dívce bylo v sobotu 12. října vyhlášené celostátní pátrání. Pohřešovaná se nevrátila z vycházky, utekla. Její nepřítomnost byla zjištěná v sedm večer, v době, kdy byly všechny děti na zahradě. V minulosti už z dětského domova několikrát utekla. Do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu a o jejím současném pobytu nikdo neví.

Marcela Babková je vysoká asi 160 centimetrů, střední postavy, má červené středně dlouhé vlasy s černými odrosty, tmavě hnědé oči a u zubů ulomený horní řezák.

„Informace o pohřešované dívce od Vás přijme kterákoliv policejní služebna nebo, prosím, zavolejte na linku 158 či přímo prachatickým kriminalistům na telefonní číslo 974 236 446,“ dodala tisková mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace