Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Škodili v Milevsku a okolí, teď spadla klec

MILEVSKO – Trojici mladíků z Milevska obvinili v těchto dnech kriminalisté z krádeže a porušování domovní svobody. Muži ve věku dvacet šest, dvacet pět a dvacet tři let měli dvakrát škodit v Milevsku a jednou v Podchyšské Lhotě.

 

Vypadá to, že se dva z nich na přelomu února a března letošního roku domluvili a vnikli přes plot do areálu jedné milevské společnosti, kde ukradli odložený elektromotor a sadu jeřábových řetězů s háky. Způsobili škodu 15 tisíc korun. Na další akci už se měli podílet všichni tři. 10. března šli krást do další firmy, jenže je tam překvapil hlídací pes. Zahnal je, ještě než stihli něco ukrást. Do třetice se vypravili znovu dva z povedené partičky do Podchyšské Lhoty, a to mezi 25. únorem a 15. březnem. Na pozemku u domu odcizili litinovou ruční pumpu, blok motoru a zemědělské brány.

„Případy objasnili písečtí kriminalisté ve spolupráci s policisty z obvodního oddělení Milevsko. Nejstarší z obviněných již má kriminální minulost a je ve zkušební době,“ upřesnila policejní tisková mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace