Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Kreativní dílnička

  pondělí 18.11 18:00 až 21:00 - DDM Netolice

  Kreativní dílnička při které si můžete snadno a jednoduše vyrobit penál, kosmetickou tašku nebo nákupní tašku. Dílnička je vhodná i pro začátečníky.

 • Postavme se na své nohy

  pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

  Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

Zobrazit všechny události
 

Smetance tentokrát nepomohl ani internacionál Jan Koller

SMETANOVA LHOTA - Mužstvu Smetanovy Lhoty se v letošní sezoně fotbalové 1. B třídy, stejně jako v loňské, příliš nedaří. Krátce před polovinou soutěže je na předposledním místě tabulky a zřejmě i v tomto ročníku bude mít potíže se záchranou. Výkony tohoto týmu většinou nesplňují krajské parametry a spíš se blíží průměru okresního přeboru. Lepší výsledky přicházejí s přítomností Jana Kollera, který však nastupuje jenom příležitostně a se čtyřmi góly je druhým nejlepším střelcem mužstva. Tentokrát však i historicky nejlepší střelec české reprezentace vyšel naprázdno a hosté si jediným gólem utkání odvezli všechny tři body.

AFK Smetanova Lhota - 1.FC Boston Kluky 0:1 (0:1)

Branka: Miroslav Nedvěd

 

Ve středečních Píseckých postřezích si přečtete hodnocení duelu domácím kapitánem Jaroslavem Hrachem a asistentem trenéra hostí Josefem Bláhou.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  A co Hedvika K. a její pornofotky?

  Vloženo 30.10.2016 01:31:08

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace