Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Lyžuje se za mimosezónní ceny

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Monínec a Zadov?

 

Za mimosezónní ceny si zajezdí lyžaři ve skiareálu Lipno. Lyžuje se tu na 10 kilometrech upravených sjezdovek. K dispozici je i dětské výukové hřiště Fox park s pojízdnými koberci. Nejlepší lyžovačka je dopoledne, odpoledne mohou lyžaři strávit například ve vodním ráji Aquaworldu Lipno nebo Hopsáriu.

45 centimetrů vysoká sněhová pokrývka leží na Monínci. Momentálně je zde 10 stupňů Celsia. Důležitou součástí areálu je moderní půjčovna, servis a prodejna sportovních doplňků. Svah pro tubing je vyhrazen vedle parkoviště v dolní části areálu. Parkování v areálu je zdarma a parkoviště s kapacitou 550 míst je přímo u nástupu na lanovku.

Na Zadově se jezdí o 20 % levněji od pondělí. Provozní doba areálů je denně od 8:30 do 16 hodin a od středy do soboty i od 18 do 21 hodin. V areálu Kobyla je 30 až 65 centimetrů sněhu. Nové Hutě a Churáňov nejsou v provozu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace