Čtvrtek 27.2 17:00 - Dům dětí a mládeže - Domeček, Dačice

Čtvrtek 27.2 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

Beseda s promítáním.

Sousedovice třikrát ztratily náskok, Vimperk vyrovnával z penalt

Vimperk - Sousedovice 3:3 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Vimperk - Sousedovice 3:3     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – První remíza v rámci Zimní ligy fotbalistů se zrodila ve čtvrtém utkání. Smírně se v sobotu 8. února rozešly Sousedovice s Vimperkem, a to 3:3. Duel nabídl zajímavou a atraktivní podívanou soupeřů z I. A třídy, v němž se Sousedovičtí ujali vedení gólem Marcinka, za Vimperk srovnal Friš. Po něm Linhart z trestného kopu poslal Sousedovice znovu do vedení, na 2:2 dal z penalty Vondrášek, ale těsně před přestávkou strhl vedení znovu na stranu Sousedovic Horňák. Druhá půle byla pro mužstvo ze Strakonicka ve znamení tří zranění, z toho dvou, kdy hráči nemohli pokračovat ve hře a tým tak dohrával v oslabení. Remízu zařídil v samém závěru druhou úspěšně proměněnou penaltou Vondrášek.