Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Z Písku až na Kamčatku II.

  pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

 • Dokonalá svatba

  pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Soutěž. Můžete vyhrát hudebniny v nové prodejně v Písku

Lukáš Brejcha v nové prodejně. , Autor: Petr Eliáš

Lukáš Brejcha v nové prodejně.     Autor: Petr Eliáš

PÍSEK – Když půjdete v Písku po Kamenném mostě a budete pokračovat třídou Národní svobody, za chvilku dojdete k nové prodejně hudebnin. Obchod, který muzikantům už ve městě delší dobu chyběl, otevřel hudebník Lukáš Brejcha. Prodejna samotná ale zase až tak moc nová není, majitel ji pouze přestěhoval po deseti letech z Českých Budějovic do Písku. Svou motivaci prozrazuje Lukáš Brejcha v následujícím rozhovoru.

 

Proč Písek? Co vás k tomu vedlo?

Písek mám odjakživa rád a to nejenom proto, že jsem tu studoval Střední zemědělskou školu a prožil jsem tu svoje nejlepší teenagerská léta. Mnoho zákazníků ke mně jezdilo i z Písku a já jsem věděl, že od doby, co skončil pan Malina, u kterého jsem jako mladý bubeník také nakupoval, žádný specializovaný obchod pro muzikanty tady není. Po rozvodu jsem přemýšlel, jestli chci vůbec ještě v Budějovicích zůstat a Písek vyhrál. Je to hezké město, mám k němu vztah, je tu hodně muzikantů, dobré kulturní zázemí, kluby, umělecká škola, se kterou bych rád navázal spolupráci...

Hrajete na nějaký nástroj?

Jsem bubeník, navštěvoval jsem obor bicí nástroje, mým skvělým učitelem byl Ivan Pelíšek, dříve bubeník Abraxasu, dnes především výrobce paliček Pellwood. Proto jsem také nejdříve budoval obchod s bicími, to je moje srdcovka, ale postupem času jsem k prodeji přidal strunné nástroje a postupně i všechny ostatní. Zboží, které není na prodejně skladem, si můžete objednat i přes mé internetové obchody www.biciaperkuse.cz nebo www.kytaryaparatury.cz a na prodejně si ho můžete vyzvednout, není nutné zasílat poštou. Prodáváme a jsme schopni objednat jakékoliv zboží, od trsátek po křídlo.

Jste schopen poskytnout také nějaký servis?

Ano, bubny i kytary naladíme, poskytuji veškeré poradenství, zvládneme i nějakou drobnou opravu. Navíc na veškeré zboží u nás zakoupené poskytujeme zdarma prodlouženou záruku 3 roky. Máme otevřeno od pondělí do pátku, ale je možné se i individuálně domluvit na prodeji i mimo tuto otevírací dobu, pokud by zákazník nutně potřeboval, takzvaný SOS servis. I mně jednou před koncertem odešla šlapka a v sobotu v osm večer bych ji nikde nekoupil a těžko sháněl.

Na vašem webu biciaperkuse.cz máte mnoho bubeníků, kteří váš obchod doporučují. Znáte se s nimi osobně?

Ano, někteří jsou našimi firemními hráči, jiní, například Klaudius Kryšpín z Pražského výběru, jsou mými kamarády. Plánuji udělat možná právě s Klaudou nějakou předváděčku, jako se mi to dařilo v Budějovicích, rád bych se také s píseckými muzikanty potkával nejenom v prodejně. Momentálně nemám žádnou stálou kapelu, hrál jsem s O.S.A. Killers, Guano Apes Revivalem, zajímavá byla muzika v Constantinovi. Jsem na nové startovní čáře, budu se těšit na nějakou výzvu.

Soutěž o dvě poukázky v hodnotě 1000 Kč na výběr zboží v prodejně hudebnin Bicí and Perkuse v Písku.

 

Otázka: Kolik strun má klasická akustická kytara?

Odpovědi zasílejte na e-mail ppostrehy@seznam.cz do 12 hodin v pondělí 3. dubna. Uveďte své jméno, adresu a telefonní kontakt, na kterém budeme výherce kontaktovat.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace