Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Spartak připravil Pelhřimovu druhou porážku a pomohl Rolničce

Soběslavští fanoušci se radovali z vítězství nad Pelhřimovem 7:6 po samostatných nájezdech. , Autor: Josef Janda

Soběslavští fanoušci se radovali z vítězství nad Pelhřimovem 7:6 po samostatných nájezdech.     Autor: Josef Janda

SOBĚSLAV - Poslední kolo základní části krajské ligy zaválo na soběslavský led celek Pelhřimova, který prohrál za celý dosavadní průběh jediné utkání. Tahle úchvatná statistika hostů se ale v neděli večer o další stupínek zhoršila. Spartak se totiž radoval z vítězství 7:6 po nájezdech a nebyla to radost jediná. Soběslavští uspořádali charitativní akci a prodejem předmětů a speciální edice dresů pomohli Rolničce částkou téměř 45 000 korun. Další důvod k radosti měl soběslavský útočník Martin Hraňo (4+2). V utkání zaznamenal hattrick a do režie si vzal i rozhodující nájezd v sedmé sérii, čímž se stal králem střelců celé krajské ligy.

 

Příznivci Spartaku vyvěsili nad kotlem novou vlajku a divoký zápas si náležitě užívali. Další výzva čeká na Spartak už v pátek 28. února, kdy začíná Soběslavi play-off utkáním v Humpolci. Druhý zápas série přivítá Soběslav v neděli 1. března od 17 hodin.

OLH Spartak Soběslav – HC Pelhřimov 7:6sn (4:2, 1:2, 1:2 – 0:0), branky a nahrávky: 11. Hraňo (TS), 12. Žákovský (Hraňo, Tržil), 15. Píha (O. Pánek, Škoda), 19. Hraňo (Žákovský, Tržil), 26. Hraňo (Hák, Žákovský), 46. Žákovský (Hák, Hraňo), rozhodující nájezd Hraňo – 5. Votápek (J. Vrátný), 13. Siřiště (Svoboda, J. Vrátný), 28. Vylíčil (Svoboda, Votápek), 35. F. Kasalý (Vysloužil), 47. Šulák, 59. Martin Hadrava, rozhodčí Novotný, Poskočil – Beránek, Komzák, vyloučení 7:6, využití 1:0, v oslabení 0:1, 386 diváků.

Soběslav: J. Dvořák – Tržil, Kanov, Kubeš, Hubáček, V. Pánek, Čížek – Hák, Žákovský, Hraňo, O. Pánek, Píha, Škoda, Slabý, Novák, Zajíc, Pauš, Himpan, Máca ml.

Pelhřimov: Kaiseršot (21. Jíra) – F. Kasalý, D. Kasalý, Bříza, D. Vrátný, Hráček, J. Vrátný – Vysloužil, Martin Hadrava, Marek Hadrava, Svoboda, Votápek, Siřiště, Šulák, Vylíčil, Kopic, Zadražil.

Ve středečním Týdeníku Táborsko přineseme další podrobnosti. Trenér Soběslavi David Pánek zhodnotí utkání a okomentuje výkon Martina Hraňa. Jakým bude pro trenéra Humpolec soupeřem pro vyřazovací boje?

Nejlepší střelec ligy Martin Hraňo přiblíží, jak těžké bylo se dostat na první místo mezi střelci. Samozřejmě přidá i pár postřehů k utkání a dalším bojům v play-off.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace