Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Stezka korunami stromů oslaví 6. narozeniny vystoupením skupiny Čiperkové

LIPNO – Show dětské skupiny Čiperkové, což je bezva parta dětí, která ráda zpívá a tancuje, je hlavním bodem oslav šestých narozenin Stezky korunami stromů na Lipně. Ty tato atrakce, kterou již navštívilo téměř dva miliony lidí, s dětmi oslaví v pátek 20. července.

„Čiperkové zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy a na svých vystoupeních po celé republice učí malé diváky říkanky a tancovat. Přijďte si s nimi zazpívat a užít zábavu," zve mluvčí Lipna Vojen Smíšek.
Čiperkové jsou známí tím, že během vystoupení představí například upovídanou berušku Alušku, co protančila všechny svoje střevíčky. Bláznivou opičku Olu, která vyvádí samé lumpárny. Škodolibé vosy, co schválně opičku provokují, ale nikdy nezkazí žádnou legraci. Usměvavé Sluníčko, které každému rádo poradí a vyčaruje úsměv na tváři. A věčně zasněnou kytičku Jasmínku.

Pro děti i jejich rodiče a prarodiče je připravený další rodinný program, který začíná v 11 hodin a bude bez prodlev trvat až do večera. Během dne se představí i kejklíři, kteří budou celou zábavnou akci moderovat a také se postarají o důležitý přísun zábavy a nezbytného hlaholu. Tahákem programu bude Václav Strasser, který vyrábí obří bubliny.

„Připravená je závěsná akrobacie na konstrukci Stezky doplněná celodenním cirkusovým workshopem pro děti i rodiče, ukázkami parkuru, trialu na kole i elektrické trial motorce v přírodních podmínkách prostředí. Kejklíři budou dětem nafukovat tvarovací balónky," zmínil Smíšek.

Program:
11.00 kejkle s kejklířem Slávkem
11.30 závěsná akrobacie Bude Cirkus
12.00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce
12.30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami
13.00 kejkle s kejklířem Slávkem
13.30 krájení narozeninového dortu
14.00 Čiperkové – hudební show
15.00 závěsná akrobacie Bude cirkus
15.30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami
16.00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorc

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Karel 

  Reagovat

   

  Chudák Šumava.
  Tyhlety kýčovité akce v přírodě miluji jak osinu v ....

  Vloženo 17.7.2018 15:47:41

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace