Kdy a kam

  • Penziopolis Dva dopisy o Písku

    středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

    Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

  • Koncert pro seniory se souborem Lego

    středa 19.12 14:00 - Milevsko

    Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Strakonické házenkáře čeká Jičín B, kouč zdůrazňuje důležitost úspěšných útoků

 Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

    Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Tři zápasy, tři body. Taková je bilance házenkářů Strakonic z úvodu nové prvoligové sezony. Doma ze dvou utkání zatím získali dva body za jedno vítězství. Jak se jim povede dotřetice proti Jičínu B, který má plný počet čtyř bodů (jednou měl volný los)? Duel začíná v sobotu 13. října od 18 hodin.

 

Trenér Roman Marienka st. před utkáním uvedl: „Čeká nás těžké utkání. Hráči soupeře trénují v kvalitních podmínkách a hrají, nebo hráli extraligu. Jičín, to je vždy rychlá, kombinační, tvrdá házená. Bude typově podobný jako Maloměřice, které jsme dokázali porazit. Dostáváme góly, ovšem ne na postavenou obranu, ale po ztrátách nebo neproměněných šancích. Každý hráč musí začít sám u sebe. Klíčové je vydržet koncentrovaností většinu zápasu. A důležité je být stejně kvalitní v útoku, což se nám také nedaří. Když pustíme soupeře na dostřel a nalijeme mu novou krev do žil, daří se mu věci, které se mu předtím nedařili. To se nesmí stávat. Kvalitní útok kompenzuje slabší momenty v obraně, proto je důležité být v něm maximálně úspěšný. Obavy mám trochu z toho, že se potýkáme s velkou marodkou."

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace