Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Aktéry vraždy v Táboře vyslechl náhodný svědek

TÁBOR - Postupně vycházejí najevo další souvislosti s vraždou 46 letého muže. Zavraždil ho nejmladší, 22 letý muž ze skupiny, která přebývala v domě v chatové osadě V Lesíkách mezi Horkami a Čelkovicemi.

Kriminalisté zcela náhodou narazili na informaci od dost nevěrohodného zdroje o krádeži nářadí a to v souvislosti s násilným útokem či dokonce vraždou. Měli jen málo informací a přezdívku možné oběti. Pátrání je přivedlo do jedné z chatových osad u Tábora, kde skutečně v úterý dopoledne nalezli tělo muže zakryté větvemi a odpadem.

Zdroj, který přivedl policisty na stopu, měl náhodně vyslechnout aktéry tragické události, jak se o ní baví. 

Dvaadvacetiletý muž majitele chaty po předchozí hádce o víkendu ubodal. Tělo ukryl a jeho dva starší kumpáni nejenže vraždu neoznámili, ale ještě po vzájemné dohodě vykradli dům i garáž. Sebrali tam nářadí. Část lupu se jim zřejmě podařilo zpeněžit, neboť v bufetu u Lužnice, kam muži pravidelně zacházeli na pivo a museli tu pro jistotu platit za každý půllitr předem, měli toto pondělí podezřele hodně peněz. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace