Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Benefiční koncert Autumn Night tentokrát pro děti s postižením

Ilustrační foto.  , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

KATOVICE – Benefiční koncert Autumn Night, který se již šestým rokem koná v katovickém kulturním domě, si v našem regionu získal dobré renomé. Jde o koncert nabitý skvělými muzikanty s předvánoční atmosférou a přidanou hodnotou charity. Ta neodmyslitelně patří k blížícím se Vánocům, kdy lidé více myslí i na druhé, což organizátoři umožňují návštěvníkům koncertu díky výtěžku ze vstupenek, který bude poukázán MŠ a ZŠ Praktické ve Strakonicích, kde se vzdělávají děti s postižením.

 

V rámci akce proběhne již tradičně prodejní výstava dětských výrobků právě ze školy a školky, které bude věnován výtěžek. V letošním roce zahraje pět hudebních kapel různých žánrů. Jako první se návštěvníkům představí strakonická kapela RightNow, která akci rozjede svým pop-rockem. Číslo dvě bude pro letošek domácí pořadatelská kapela Riverside Project hrající alternativní rockovou hudbu.

Třetí kapelou je oblíbená formace z Blatné, která si říká Funkce Šroubu. Ta zahltí návštěvníky hardcore punkem. Anča Band je kapela též z Blatné a jako čtvrtá potěší publikum stylem, který lze nazvat dance music. O roztančený závěr šestého ročníku benefiční akce se postará pravidelnými návštěvníky oblíbena rock and rollová formace z Českého Krumlova, která si říká Element.

Všechny kapely přijedou do Katovic hrát bez nároku na honorář a přispějí tím k navýšení výtěžku. Koncert, který proběhne v sobotu 8. prosince od 18 hodin opět připravuje pořadatelský tým spolku Rally Fans Katovice.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace