Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Cenu Spokojený zákazník Jihočeského kraje převzalo 16 podnikatelů. Víme, kteří to jsou

Uprostřed oceněný Pavel Drdel ze strakonické restaurace Sůl a Řepa.
 , Autor: David Hocke

Uprostřed oceněný Pavel Drdel ze strakonické restaurace Sůl a Řepa.     Autor: David Hocke

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Celkem 16 nejférovějších podnikatelů regionu ve středu 5. prosince získalo titul Spokojený zákazník Jihočeského kraje 2018. Ocenění od Sdružení českých spotřebitelů převzali z rukou hejtmanky Ivany Stráské, která je zároveň předsedkyní odborné komise pro ochranu spotřebitele v Jihočeském kraji. Cena je určena pro podnikatele, kteří poskytují služby v souladu s očekáváním spotřebitele a ctí závazné předpisy. Zároveň také například srozumitelně deklarují jakost a spolehlivost svých výrobků a služeb, které poskytují na profesionální úrovni. Vítězní podnikatelé byli vybráni nejen na základě vzorného plnění všech výše uvedených kritérií, ale bylo přihlédnuto i k pověsti firmy mezi zákazníky z řad běžných spotřebitelů a místních i podnikatelských samospráv.


Díky tomu se stali držiteli ocenění s chráněnou značkou po dobu dvou let, tj. do konce roku 2020. Pro zákazníky to znamená potvrzení, že takováto firma trvale poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele.

Akci, která se koná již po sedmnácté, zaštítil Jihočeský kraj. „Je velmi důležité, aby poctiví podnikatelé, kteří fungují ke spokojenosti zákazníků, věděli, že si jejich snahy někdo všímá," vysvětlila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská důvod vzniku soutěže a popřála všem zúčastněným, aby i v dnešní době, kdy se na všem hledají spíš chyby, potkávali čím dál víc zákazníků, kteří se nebojí ocenit a pochválit poctivou práci. Závěrem pak hejtmanka, která stojí v čele soutěže od jejího vzniku, poděkovala všem drobným podnikatelům za to, že dávají lidem práci a zajišťují prosperitu celého regionu.

Recept, jak cenu získat je podle jejich držitelů jednoduchý. „Stačí opravdu upřímně milovat svou práci a své zákazníky. Ostatní už přijde samo, zejména když máte skvělé spolupracovníky, na které se můžete vždy a ve všem spolehnout," uvedl Pavel Drdel ze strakonické restaurace Sůl a Řepa, který externě pracuje také pro neziskovou organizaci a pořádá kurzy vaření pro děti z dětských domovů.

„Prostě děláme poctivě a s chutí to, co nás opravdu baví a jak je vidět, tak se to vyplácí," shrnul pocity z vítězství další z oceněných Miloslav Císařovský z píseckých Lahůdek U zlaté rybky.

Odborná komise pro ochranu spotřebitele Jihočeského kraje rovněž projednala a schválila seznam uvedených podnikatelských subjektů, kterým bylo ocenění Sdružení českých spotřebitelů v letošním roce uděleno.

A kdo letošní prestižní ocenění získal?

Restaurace Sůl a Řepa, Strakonice

Zahradnictví Trávníček, Milevsko

Miloslav Císařovský, Lahůdky U Zlaté rybky, Písek

Dana Růžičková, Květinářství Anička, Vimperk

Petr Jícha, Jídelna U Mlsouna, Blatná

Miroslav Holín, opravy elektroinstalačních zařízení, Nišovice

Kompas Milevsko, servis a prodej výpočetní techniky

Muzeum čokolády a marcipánu, Třeboň

Gastro Ziegler, Restaurace Oregano, Třeboň

Markéta Oklešťková, Baby club OK v Nemocnici Český Krumlov

Komat - STK, servis, Dolní Třebonín

NEUK, výroba čalouněného nábytku na zakázku, Vlachovo Březí

ELIM Volary, výroba a prodej LED světelných zdrojů a svítidel

Quicktour, cestovní kancelář, České Budějovice

Josef Kohout, výroba a zpracování skla, Třeboň

Sýrárna Bratří Brunnerů, Jarošov nad Nežárkou

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
  • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    Jsem ráda,že mohu se podílet i já na této ceně.Hlavně mně práce prodavačky baví a mít pryma šéfa je super.Díky šéfe,že naše úsilí má takovouto odezvu.????Mít dobré a spokojené zákazníky se vyplácí????.A děkuji všem zákazníkům,kteří jsou a byly a i budou spokojeni s naší firmou,????.Všem přeji hezké prožití svátku Vánočních???? i Silvestra???? a těším se na Vás,zákazníci ????v Novém roce????????

    Vloženo 8.12.2018 00:02:52

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace