Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jarní keramická dílna

    Čtvrtek 27.2 17:00 - Dům dětí a mládeže - Domeček, Dačice

    S sebou starší oblečení, které si můžete ušpinit a přezůvky.

  • Malta - opomíjený klenot Středomoří

    Čtvrtek 27.2 19:00 - Divadlo Oskara Nedbala Tábor

    Beseda s promítáním.

Zobrazit všechny události
 

Dražejov s Chelčicemi nedohrál

 Autor: Jaroslav Vondrášek

    Autor: Jaroslav Vondrášek

STRAKONICE - V nedělním slunečném odpoledni se střetli na umělé trávě ve Strakonicích fotbalisté Dražejova hrající I. B třídu s Chelčicemi z okresního přeboru. Poměrně hezké utkání se nedohrálo, v závěru soupeřům ujely nervy a trenéři své týmy nenechali závěrečných deset minut raději dohrát.


Dražejov – Chelčice 2:5 poločas 2:2
Nedohráno

Zápas začali lépe Dražejovští, kteří hned z první akce dali úvodní branku. Chelčice se ovšem brzy otřepaly a herně rozhodně za soupeřem nezaostávaly, v koncovce byly rozhodně nebezpečnější a po hrubých chybách hráčů Dražejova vsítily dvě branky.

Domácí stačili do poločasu vyrovnat, ale po zbytek zápasu již nedokázali zodpovědně a pestře hrající hosty překonat. Chelčice naopak po pěkných akcích postupně zvyšovaly na konečných 2:5.

V závěru došlo k předčasnému ukončení zápasu kvůli silně nesportovnímu incidentu (vzájemnému napadení mezi protihráči) a trenéři obou týmů rozumně odvolali své týmy ze hřiště.

Dražejovský trenér Michal Maroušek: "Už čtrnáct dní trénujeme dvakrát v týdnu tady na umělce ve Strakonicích, naše řady vyztužil borec Kalous, který má zkušenosti z krajského přeboru. Naším cílem je jednoznačně záchrana v soutěži a Kalous bude tahounem. Neodchází nikdo, chceme budovat perspektivní tým a setrvat v krajských soutěžních vodách. Dnes nám chyběli tři hráči základní sestavy."

Chelčický tým se sportovně omlouvá soupeři za nečekanou a zkratovou reakci svého hráče a přeje Dražejovu úspěšnou sezonu a radost ze sportu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace