Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Exbudějovický kouč Karel Krejčí převezme českou jedenadvacítku

JIŽNÍ ČECHY – Úspěšný devětačtyřicetiletý trenér Karel Krejčí je rodákem ze západočeského kraje, kde také dosáhl svých největších úspěchů, když jako trenér Viktorie Plzeň vyhrál tři mistrovské tituly (dva jako asistent a jeden jako hlavní kouč) a také si s ní zahrál Ligu mistrů. Silné pouto jej ale váže také k jižním Čechám, neboť se často zdržuje na chalupě na Šumavě a v budějovickém Dynamu působil jako hráč i trenér. Jako kouč se v kraji ukázal naposledy v říjnovém utkání české dvacítky proti Anglii na budějovickém Střeleckém ostrově. Nyní u dvacítky končí a povýšil k výběru „lvíčat“ do 21 let. U nejstarší mládežnické reprezentace nahradil Vítězslava Lavičku, který skončil po neúspěšné kvalifikaci o malé Euro a nyní se spekuluje, že by se mohl vrátit na klubovou scénu. Hovoří se i o Plzni nebo Spartě.


Karel Krejčí, jehož jedenadvacítku čeká kvalifikační boj o mistrovství Evropy, které v létě 2021 budou hostit Slovinsko a Maďarsko, byl před pár týdny i jedním z respondentů Ligového glosáře webového portálu Jižní Čechy Teď. Odkaz naleznete dole pod článkem.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace