Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

I. B třída: Ve Střelských Hošticích nepochodil ani Dražejov

 Autor: Jan Petráš

    Autor: Jan Petráš

STŘELSKÉ HOŠTICE – Pět domácích zápasů, pět výher. Stoprocentní bilance nováčka nejnižší krajské soutěže ze Střelských Hoštic pokračuje. V sobotu 19. října ji nenarušil ani Dražejov, přestože předvedl oproti minulým kolům zlepšený výkon. Domácí, jímž citelně chyběl vykartovaný Pavel Rejšek, začali aktivně a do vedení je poslal hned ve třetí minutě Pavel Málek. Poté však výrazně polevili, čehož využil soupeř k vyrovnání. Ujala se střela o tyč, kterou vyslal Michal Bračok. Rozhodnutí pak přinesla 68. minuta, kdy se prosadil Václav Dohonyi. Střelské Hoštice jsou tak stále nejlepším okresním zástupcem v béčkové skupině I. B třídy, když jim patří bronzová pozice. To Dražejovští mají jiné starosti – jsou dvanáctí a od posledního místa je dělí jen dva body.

11. kolo I. B třídy (sk. B), sobota 19. října:

Střelské Hoštice – Dražejov 2:1 (1:1).

Branky: 3. Málek, 68. Dohonyi – 44. Bračok. Rozhodčí: Barva – Zabilka, Hodánek st. ŽK: 1:5 (26. Kokrda – 35. Šulda, 48. Řezníček, 60. Brázda, 82. Bračok, 86. Gumuliauskas). Přihlíželo 60 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace