Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Katovický lídr vedl už o dva góly, Drahonice srovnaly za necelou půlminutu

Katovice - Drahonice 5:5 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Katovice - Drahonice 5:5     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – O pátý bod v sezoně připravili třetí hokejisté Drahonic vedoucí Katovice. V předposledním 19. kole okresního přeboru se s nimi v neděli 16. února rozešli smírně 5:5 (1:1, 2:2, 2:2). Utkání nabídlo drama především v závěru, kdy už se přitom zdálo, že je rozhodnuto. Katovičtí vedli od 3. minuty, ale soupeř otočil a v polovině utkání dotáhl lídr tabulky, který se následně ujal znovu vedení, ovšem Drahonice brzy vyrovnaly.

 

Ve třetím dějství se skóre měnilo ve 48. minutě, to v oslabení skóroval katovický Hodánek. Na začátku 58. minuty pak v přesilovce zvýšil Major, ovšem ani to Drahonické nepoložilo. O čtrnáct sekund později snížil kapitán Brejcha a za dalších sedm vteřin ten samý hráč vyrovnal. Body se tak zaslouženě dělily. Ve třetí třetině na každé straně ještě dvakrát zazvonila branková konstrukce a několikrát se vyznamenali oba brankáři, především drahonický Horažďovský, který zlikvidoval i pokusy z bezprostřední blízkosti.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace