Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Koncert Kdo má rád už v sobotu. Tentokrát na zámku v Nových Hradech

NOVÉ HRADY - Už v sobotu 10. června odstartuje sedmý ročník Dětského dne a benefičního koncertu. Akce se až do loňského roku konala na Martinském mlýně u Trhových Svinů, ale letos se tento benefiční projekt přenesl na zámek Nové Hrady ve městě Nové Hrady. Před 6 lety se na Martinském mlýně uskutečnil historicky první ročník Dětského dne a benefičního koncertu „Kdo má rád…“ pod taktovkou agentury Martin Production

Začínalo se Dětským dnem, kdy kolem Martinského mlýna a jeho přilehlého rybníka byly rozestavěny pohádkové bytosti v podobě čarodějnice Bludimíry, vodníka, čerta, hejkala, mlynáře, Karkulky a nevím koho ještě., u kterých děti plnily jednotlivé disciplíny. Na Dětský den navazoval zmíněný benefiční koncert, jehož výtěžek připadl nemocnici Prachatice. Tak tomu bylo po šest předchozích let, během kterých se na pódiu vystřídalo bezpočet umělců a přišloy možná až tisíce návštěvníků se svými ratolestmi.  

 

No a v letošním roce budou na děti opět čekat v přilehlé zámecké zahradě, ale i v blízkém okolí pohádkové bytosti, u kterých budou opět plnit různé úkoly a pokud vše splní, dostanou opět Diplom a dárky. Kromě různých disciplín na ně také čekají samozřejmě různé atrakce: například skákací hrad, elektrický býk a také stánky s cukrovinkami – cukrovou vatou, tureckým medem, nugátem, zmrzlinou apod.

Z letošních účinkujících se můžete těšit na Věru Martinovou, Martina Franceho, Světlanu Nálepkovou, Sámera Issi, Marcelu Březinovou, Zoru Jandovou Radima Schwaba, Elis, Michaela Foreta, Jana Bendiga, Markétu Zehrerovou Tomáše Kulhavého a Honzu Jaroše. Večerní koncert moderuje Markéta Mayerová. Dětským odpolednem bude provázet Michaela Marková.

Vstupenky za 200,- Kč je možné zakoupit v sítích Tickestream – www.ticketstream.cz včetně cestovních kanceláří Čedok a Firo-tour nebo přímo na zámku Nové Hrady. Děti do 8 let vstup na koncert zdarma.

Přijďte se s dětmi pobavit a podpořit dobrou věc. 

-PR-

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace