Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Milevští čtvrťáci doma porazili Strakonice i Krumlov

MILEVSKO – Hokejisté čtvrtých tříd HC Milevsko 2010 sehráli v neděli 18. listopadu další domácí dvojzápas, když ve městě vzduchotechniky hostili své vrstevníky ze Strakonic a Českého Krumlova. Hrálo se na dvou polovinách souběžně a svěřenci trenérského dua Jan Kolář – Jiří Rybák vyhráli všechny čtyři zápasy. Od začátku sezony ještě hrají hokejisté čtvrtých tříd (ročník narození 2009) bezkontaktní minihokej v jedné třetině na třikrát 15 minut, ale po Vánocích už je čeká přechod na velké kluziště. Milevšťáci však vyrazí ještě před Vánoci na dvoudenní turnaj do Příbrami, kde se bude hrát rovněž na celou plochu.

Výsledky Milevska: Milevsko B – Strakonice B 12:4, Milevsko B – Český Krumlov B 8:4, Milevsko A – Strakonice A 6:2, Milevsko A – Český Krumlov A 17:5.

Další zajímavosti přineseme ve středečním vydání Milevských novin. Představíme devítiletého šikulu Matouše Kořánka, syna hokejisty A týmu Milana Kořánka, který hraje hokej od čtyř let a poprvé ho na ledovou plochu přivedl pochopitelně právě otec. Za co ho tatínek chválí, a co by podle něj měl naopak zlepšit? Mimo to zápasy zhodnotí jeden z milevských koučů Jan Kolář. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace