Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Mladík se zřítil z třetího patra internátu. Zřejmě kvůli alkoholu a z frajeřiny

Ilustrační foto.  , Autor: Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Jižní Čechy Teď

AKTUALIZOVÁNO - 5.12.2018 21:53

JIŽNÍ ČECHY – Českobudějovičtí policisté vyšetřují pád z třetího patra jednoho z internátů v Českých Budějovicích. Došlo k němu v noci na dnešek. V případu hraje zřejmě roli alkohol a frajeřina.

 

„Policisté zatím zjistili, že pravděpodobně podnapilý šestnáctiletý mladík frajeřil před svým spolubydlícím na pokoji a chtěl předvádět na balkóně pokoje akrobatické kousky na zábradlí. Nežli mu v tom mohl kamarád zabránit, tak z balkónu ve třetím patře budovy spadl," uvedl krajský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Mladík měl štěstí, pád přežil a jeho kamarád hned zavolal vychovatelku a ta přivolala záchrannou službu. „Při ošetřování s posádkou sanitky zraněný komunikoval a stěžoval si na bolesti hrudníku. Po prvotním ošetření byl převezen na traumacentrum," dodal mluvčí a vyzval k větší opatrnosti na různých večírcích, které k předvánoční době patří.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace